Aktualności

Początki Muzeum Powstania Warszawskiego Kopalnia sklep charytatywny Fundacji Salomon na Vinted Gramy z Orkiestrą WOŚP! Korki dla Stasia Zima nie zaczeka, aż wojna się skończy.
❤️ Kochani, nasza Fundacja dołączyła do corocznej wielkiej imprezy, jaką jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy pod batutą Jurka Owsiaka. 
❤️ Z całego serca zapraszamy Was do udziału w naszych internetowych aukcjach, które są nieodłącznym elementem każdego Finału.
31 Finał Orkiestra gra pod hasłem: „Żyj zdrowo w zdrowym świecie. Chcemy wygrać z sepsą – zagramy dla wszystkich, małych i dużych.”
Na aukcje wystawiamy dwie wyjątkowe „gratki”:
 
❤️ 1. Niesamowita i jedyna w swoim rodzaju rzeźba wykonana z plastra drewna w połączeniu z metalem. Cudowny projekt i wykonanie.
Autorem tej wyjątkowej rzeźby jest nie kto inny jak Blackformsteel , znany z nietuzinkowych prac, łączenia metalu ze szkłem i drewnem.
 
❤️ 2. Prawdziwa gratka dla fanów piłki nożnej, zwłaszcza zagorzałych kibiców WKS Śląsk Wrocław. Takiej gratki u nas w fundacji jeszcze nie było! Koszulka jest wyjątkowa, ponieważ znalazły się na niej autografy sportowców, między innymi Sebastian Mila 
 
❤️ Pamiętajcie, że aukcje WOŚP trwaja dłużej niż sam finał.
 
❤️ Zapraszamy serdecznie do licytacji!
Dzięki Waszej ofiarności te wyjątkowe przedmioty mogą przyczynić się do powiększenia skarbonki Orkiestry a tym samym wsparcia potrzebujących.