Aktualności

Początki Muzeum Powstania Warszawskiego Kopalnia sklep charytatywny Fundacji Salomon na Vinted Gramy z Orkiestrą WOŚP! Korki dla Stasia Zima nie zaczeka, aż wojna się skończy.

❤️ Dusza charytatywności nigdy w nas i Was nie umiera. Potrafimy się zjednoczyć i wspierać innych w dobrych i złych czasach. W czasie wojny i pokoju. W czasach prosperity i czasach kryzysu. Pytacie nas, w jaki sposób możecie wesprzeć naszą Fundację. 

❤️ Poza tradycyjnymi metodami (przelew na konto Fundacji czy darowizna rzeczowa, zbiórka okazjonalna), najlepszym i sprawiającym czasami największą przyjemność są zakupy w naszym sklepie charytatywnym „Kopalnia”. Połączenie charytatywności z przyjemnością. Kupujecie coś dla siebie i jednocześnie robicie coś szlachetnego dla innych. Czy to nie jest fantastyczne?

👉 Kopalnia sklep charytatywny ma dwie – na bieżąco uzupełniane – platformy sprzedażowe, z których zysk w całości przeznaczany jest na cele statutowe Fundacji Salomon.

👉 OLX – sklep charytatywny Fundacji Salomon

👉 VINTED – sklep charytatywny Fundacji Salomon

I to właśnie tę drugą platformę chcemy Wam dziś zaprezentować.

Znajdziecie tam to, czego dusza zapragnie. Od rzeczy dla siebie i rodziny, po prezenty dla najbliższych i znajomych. Na prezent świąteczny, urodzinowy, imieninowy, czy po prostu coś fajnego dla siebie. Książki, odzież, biuterię, rzeczy vinted, rzeczy w epoki PRL, dekoracje do domu. Niestety, nie wszystko można i da się sprzedaż przez OLX czy Vinted, dlatego też mimo wszystko zapraszamy do siebie na Białostocką 9 w Warszawie.