Aktualności

Początki Muzeum Powstania Warszawskiego Kopalnia sklep charytatywny Fundacji Salomon na Vinted Gramy z Orkiestrą WOŚP! Korki dla Stasia Zima nie zaczeka, aż wojna się skończy.
🆘 SMA – kolejni rodzice usłyszeli tę diagnozę. Od teraz muszą zmagać się nie tylko z walką o zdrowie i życie swojego dziecka, ale także przebić przez gąszcz podobnych próśb o wsparcie.
🙏 Jednym rodzicom idzie z tym łatwiej, innym trudniej. Jedni mieszkają w większym mieście, mają większą ilość znajomych, którzy razem z nimi stają do tej nierównej walki.
🙏 I są także ci, którzy z tą diagnozą zostają w zasadzie sami. Krok po kroku przebijają się przez internetowy zalew informacji, pukają do kolejnych drzwi słysząc, że przed nimi takich osób było już wiele. Tak jest z rodzicami Mikołajka.
🙏 Nie pozwólmy, by ich prośba, walka o zdrowie i życie ich synka, znikła w gąszczu podobnych apeli. Oni nie mają takiej siły przebicia, jak inni. Nie pozwólmy, by musieli liczyć tylko na siebie.
🙏 My – Fundacja Salomon – w pierwszym kroku udostępniamy znaną Wam zbiórkę na „Się pomaga”.
🙏 W kolejnym będziemy organizowali akcje – licytacje, z których dochód w całości przeznaczony zostanie na wsparcie Mikołajka i jego rodziców. Gdybyście chcieli przekazać nam rzeczy na licytacje, będziemy wdzięczni. Póki co na licytacji będą rzeczy, które już wcześniej od Was dostaliśmy.
🆘 WAŻNE – prosimy nie tylko o udział w licytacjach, ale także o udostępnianie ich. Im większy zasięg, tym większa szansa na uzbieranie potrzebnej kwoty. Kto z Was ma lub miał kontakt z SMA ten wie, że potrzeby są ogromne 🙁
Zrzutka na „Się pomaga”
Licytacje na Facebook